ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Rebuy Stars Social:

Aktuální volné pozice v Rebuy Stars

Staňte se součástí úspěšné české společnosti a pomozte nám zajišťovat 100% servis pro naše zákazníky. Bavíme se životem, bavíme se prací, bavte se s námi! Hlavním produktem skupiny Rebuy Stars jsou prestižní kamenná kasina, společenské eventy i barový nightlife. Jdete do toho s námi?

Dealer Pokeru DPP Plzeň, Praha, Brno

Na rozjezd největších pokerových turnajů v Praze, Plzni a Brně hledáme přátelské a dynamické kolegy/kolegyně do Rebuy Stars casin po celé ČR.

Detail

Pokladní / Zákaznický servis HPP Praha, Plzeň

Spokojenost zákazníků je naše priorita a proto hledáme šikovné a dobře naladěné lidi, kteří vědí, co od života chtějí. Za dobrou práci – dobré peníze. Pro naše pobočky hledáme kandidáty na pozici Pokladní/Zákaznický servis.

Detail

Krupiér/ka HPP Praha, Plzeň, Brno

Hledáme přátelské a dynamické kolegy/kolegyně do luxusního casina v Praze! Nabízíme absolutně špičkové a moderní prostředí, vysokou úroveň a profesionální služby. Spokojenost zákazníků je naše priorita a proto hledáme zodpovědné a dobře naladěné lidi, kteří vědí, co od života chtějí.

Detail

Krupiér / Trainee dealer Praha, Plzeň, Brno

Rebuy Stars je nejrychleji rostoucí firma na českém a slovenském trhu, pracujte s námi! Pro naše luxusní pobočky hledáme nové kolegy na pozici Krupiér/ka trainee.

Detail

Jsme Rebuy Stars
a se svým týmem to myslíme vážně!

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií
a motivačním dopisem na e-mailovou adresu: jobs@rebuystars.com.

Strukturovaný životopis

Motivační dopis